Jahodinx

Raději dáváte nebo přijímáte??

V čemkoli! :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Dej a bude ti dáno! 😉

Další odpovědi
anonym

Jak se to vezme.Když míchám karty-dávám,když vyhraji – přijímám !

anonym

Nejraději se dělím půl na půl.

pizlicka

jak kdy,jak komu.
Doplňuji:
barbakane,to nebyl dvojsmysl:-)ja jsem v davani naladova,radeji prijimam,pak mi jednou za uhersky rok hrkne v hlave a dam vse,co jsem behem prijimani nakotila:-)

honza19hk

záleží na tom co,ale radši dávám.Co ty víš kdy budeš také něco potřebovat.

huxa

to rozhodně nejde tak zestručnit, nicméně celosvětově platí, že v minulosti člověk nerad dával a raději přijímal, dnes je tomu naopak.

quentos

raději dávám, někdy bych se i celý rozdal, naneštěstí toho spousta lidí zneužívá :{(>

Drap

Takováto, či podobná otázka zde již byla několikrát. Jedna z teorié tvrdí, že čím víc člověk dává, tím více toho může dostat. A platí to ve všem.

sevos

Dávám rád ale rád i prijímám,jako každý.

chachar1922

Dávám jen lidem, u kterých vím, že si toho váží a u kterých vím, že kdyby mohli, oplatí mi to. Ostatní – na ty kašlu.