rikousek

Rada s postinorem

Ahoj, chci se zeptat, s přitelem sem nam stala nehoda, že kondom praskl a do necelých 2 hodin sem si vzala prvni prašek postinoru a za 12 hodin dalši..ale mam obavi, že to nepomuže a..koukala sem navedlejši učinky a i po jednom dnu na sobe nic necitim ani jeden priznat..mela sem plodne dny, ale ty den pred tim skončily..a ted je to o takove normálni jako kdyby se nic nestalo… i na zachode všechno nic neni a chci se zeptat jestli je to jen, že na ten prašek reaguju dobre, nebo jestli vubec pusobi..a za tak necelých 14 dni mam mít menzes a nevim jestli se to zdrži nebo ne a bojim se, že to nezabralo a budu v tom..nevite jak se presvedčit dřiv než čekat než to budu mít? a jestli s tim mate taky nake zkušenosti..děkuju

Odpovědi
hanny 2

Neboj se,určitě to zabere,žádné vedlejší účinky mít nemusíš,to oni tam schválně píšou,aby byli krytí,je to tak u všech prášků!
Kamarádka si to taky několikrát vzala,ani nevěděla,že musí ještě do 12 hodin další ,takže jen 1 tbl.a vše bylo v pohodě,akorát si možná rozhodila trošku cyklus.

rikousek

Já se jen s přítelem bojim, nikdy se nam to nestalo až ted, tak žadne zkušenosti nema, a ještě musime čekat 14 než to budu mít a jestli se to neoddálí, tak budem ještě víc na nervy

hanny 2

Jo jo,to znám,tak držím palce!

rikousek

Dík, snad to bude dobrý vyjde to