marry 16

Rada pro moji starou tv kterou bych chtěl aby znovu jela

Píšu znovu problém co jsem měl pře tím jsem tzv. opravil ale naskytla se nová chyba. Předtím obraz se posunoval a zčernal tak jsem jenom vyměnil kondenzátory C142 a C145 a obraz už se neposunuje ani nečerná ale na obrazovce se hore na kraji objeví bílá tečka a obraz začne měnit obraz na různé velikosti až potom znasne obraz a znova naskočí a už je stálý vpohodě běží dál asi po 2 hodinách to samé zopakuje a zas par hodin v pohodě běží dál . Prosím někoho o radu jestli to taky má prosím už jsem blízko toho aby byla v pořádku děkuji za jakékoliv odpovědi :)
Doplňuji:
Předem omlouvám se za chyby

Odpovědi
autacek

To je pěkné, co jsi nám napsal, ale ty sám bys byl schopen z toho popisu někomu něco poradit ?

marry 16

No tak popořadě po pár letech se vyskytla chyba která dělala = tv jsem zapl a po 10 minutách obraz se začal posunovat na stranu a přitom ještě zčernal až nebylo co vidět . Tak pár měsíců jsem ji nechal odpočinout. Jednou jsem si řekl že zkusím zjistit chybu v naši tv .Pak jsem začal brouzdat na internetu a snažil přít chybě na věc ale stále se nedařilo. Jak ubýval čas tak jsem našel stránku kde měl taky stejný problém u stejné značky TV OVP Orava . A bylo tam napsané že stačí vyměnit kondenzátory C142 C145 a OBRAZ ZŮSTANE STÁLÝ a nezčerná . Tak jsem to zkusil ale nejprve jsem vybil kondenzátory aby mě nic neublížilo a vyndal jsem ty staré kondenzátory a vyměnil za nové . Po úspěšném naletováním jsem počkal 10 minut a TV jsem zapl výsledek byl obraz stálý bez chyb ale. Zas ale po zesílení zvuku nebo zapnutí TV obrazu na horní liště se objeví bílí flek a začne to lomcovat s obrazem . Obraz se začne scvrkat a potom jak kdyby něco tam luplo obraz zhasne a znova se objeví ale už obraz jede bez problému až zas tak po 2/3 hodinách sledování začne se tato nová chyba projevovat. Doufám že jsem to napsal aby to někdo pochopil a pomohl my. Žádné odpovědi o servisích aby ji tam dal nechci slyšet ! děkuji