poggo

Rada ohledně spodního prádla

Ahoj, zajímalo by mne, jestli existuje nějaký návod, jak správně vybrat spodní prádlo přes internet. Zdá se mi, že mají všude jiné měřítko. Jednou jsem si koupila podprsenku na astratexu podle jejich návodu http://www.as­tratex.cz/jak-zjistim-svoji-velikost/infobox a padla mi úplně skvěle, ale když jsem kupovala stejně v jiném obchodě dopadlo to špatně.

Nejlepší odpověď
hanulka11

nejlepší je mít už vybranou značku a kupovat tu právě padnoucí -
každý výrobce má jiné střihy a i když třeba stejná velikost nemusí padnout stejně

Další odpovědi
anonym

Nákup spodního prádla vyžaduje buď mít možnost si prádlo vyzkoušet, nebo je v případě, že jde o zásilkový nákup, mít možnot vyměnit za jinou velikost, když nepadne. Dobré je mít svou vlastní značku a v tom případě není proč se obávat nečekaných překvapení.