dodole

Poradíte ohledně přehřívání notebooku? Myslíte, že by pomohla chladicí podložka, aby se nevypínal?

Dobrý den, poslední dobou se mi automaticky vypne ntb a když kouknu na teploty,tak jsou zhruba 70 stupňů .. Myslíte,že by pomohla chladící podložka,aby se nevypínal?

Rada ohledně přehřívání notebooku?

Nejlepší odpověď
gecco

…„Myslíte…“…??
Ne – jen musíš notes provozovat tak, aby mohl nasávat vzduch pro chlazení – tedy na pevné hladké podložce (na stole) – ne na dece, polštáři, ubruse…
A pokud to ani tak chlazení nezvládne, pak:

  • notesu vyčisti chladící kanály (vysavačem, zvenčí – jen musíš zablokovat lopatky ventilátoru, aby se ´neutočil´)
  • notes rozeber, kanály vačisti ručně a vyměň teplovodnou pastu pod chladiči
  • zkontroluj heatpipe, možná ´chcípla´

😉

Další odpovědi
klumprt

Jednou jsem podobný problém velmi uspokojivě vyřešil vyčištěním notebooku od prachu. Jak píše gecco.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%99eh%C5%99%C3%­ADv%C3%A1n%C3%­AD%20ntb