CobblíkCZ

Dá se náplň e-cigarety nahradit vodou?

Zdravím, máma má elektronku a zeptala se mě, jestli se dá liquid nahradit vodou. Jde to? Nahradit myslím

Nejlepší odpověď
anonym

Nahradit nebo zředit? Ano, zředit se dá, když je náplň silná v chuti.

V tom případě navrhuji dát náplň Vincentku a používat e-cigaretu jako inhalátor.

Další odpovědi
ReHu

Že bys kouřil vodu???

gecco

Jo – jde…
Stejně, jako jde vodou nahradit kafe, alkohol, kakao, fridex, polívku, guláš…
___
Je to naprostá pitomost.

zjentek

seš celá máma a to se mi líbí, takže nahradit to jde, ale fungovat to nebude.

Klaproth

Dá se náplň nádrže v autě nahradit vodou? Ano, dá. Ale moc si nezajezdíš.

marci1

Samozřejmě, že nelze. 🙂

random_debil

Píšu to do diskuze protože je otázka uzavřena. Ne, protože eliquid se zahřívá, při teplotě 150 stupňů celsia. Takže by vám to popálilo horní dýchací cesty.