Moto-vidlo

Ráda bych zjistila jak lze jinak než ponornými "topíky"ohřívat nejlíp zvenku vodu vod.želvám(16let)To­p.rozbíjí,zdra­vé.

Novou naději pro udržení správné teploty 26oC?

Nejlepší odpověď
ReHu

A nejde to vniřní topítko něčím obložit? Třeba kameny?

Moto-vidlo

Zdravím,obložené mám topítka, (nic mi lepšího nenapadlo)tak že jsem každé vložila do stejně dlouhé trubky s um.hmoty s přivrtanou dírkou na přivázání dohr. s topítkem ..stejně to od tud vyjede a žduchají do toho, jsou už velké a těžké -asi to není moc itelig.nápad, už lepší nemám.ta jsem se tady teda ptala.