Avatar uživatele
Jahoda

Ráda bych věděla, zda je něco takového možné.

Zdravím! Mám jeden velký dotaz a ráda bych věděla zda je to nějakým způsobem možné. Mám kamarádku, která bydlí v Praze(my jsme ale na opačné straně republiky) a jezdíme k ní jednou za čas. Vyměňujeme si pro děti různé pohádky. Jsme tam ale jen na pár dnů, a tak nestihneme si všechny vypálit. Je možné si tedy pohádky posílat přes počítač? Mě napadá, že bych pohádku zkopírovala do počítače a z počítače bych jí to nějakým způsobem mohla poslat(třaba e-mailem, přes Skype atd.). Zajímalo by mě, jestli by to šlo tak, jak jsem zmiňovala a nebo ještě nějaým jiným způsobem. Mockrát Vám děkuji za každou odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, rynek878 před 5185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Retko

Ahoj. Jiste, pokud ta pohadka nema hodne megabajtu, tak ji to posli pres mail. A nebo
bych poradil treba tohle:
edisk.cz
Tam je tlacitko nahrat, cimz nacpes tu pohadku na jejich server, a po nahrani se ti ukaze obrazovka, kde je odkaz na ni. Ten odkaz pak posles kamaradce, a ona si to stahne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
9 řemesel

Nahrát třeba na www.ulozto.cz
Až to tam bude kamoška dostane e-mail atd. Velmi jednoduché a hlavně spolehlivé = vyzkoušeno !!!

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek