Jahoda

Ráda bych věděla, zda je něco takového možné.

Zdravím! Mám jeden velký dotaz a ráda bych věděla zda je to nějakým způsobem možné. Mám kamarádku, která bydlí v Praze(my jsme ale na opačné straně republiky) a jezdíme k ní jednou za čas. Vyměňujeme si pro děti různé pohádky. Jsme tam ale jen na pár dnů, a tak nestihneme si všechny vypálit. Je možné si tedy pohádky posílat přes počítač? Mě napadá, že bych pohádku zkopírovala do počítače a z počítače bych jí to nějakým způsobem mohla poslat(třaba e-mailem, přes Skype atd.). Zajímalo by mě, jestli by to šlo tak, jak jsem zmiňovala a nebo ještě nějaým jiným způsobem. Mockrát Vám děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
Retko

Ahoj. Jiste, pokud ta pohadka nema hodne megabajtu, tak ji to posli pres mail. A nebo
bych poradil treba tohle:
edisk.cz
Tam je tlacitko nahrat, cimz nacpes tu pohadku na jejich server, a po nahrani se ti ukaze obrazovka, kde je odkaz na ni. Ten odkaz pak posles kamaradce, a ona si to stahne.

Další odpovědi
9 řemesel

Nahrát třeba na www.ulozto.cz
Až to tam bude kamoška dostane e-mail atd. Velmi jednoduché a hlavně spolehlivé = vyzkoušeno !!!

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/