berta 4

Jsou detoxikační náplasti vůbec k něčemu,nebo na nic??

Je mi divné,že je na polštářcích ráno při sundávání tak moc černého sajrajtu. Není to nějaký fígl moderních chemiků?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ze zdravotního hlediska je to nesmysl, jako celá slavná „detoxikace“.
Jako artikl se mi to ale líbí. Vymyslet chemikálii, která za několik hodin kontaktu s pokožkou změní barvu a přitom není zdraví škodlivá, za odměnu stojí.

Další odpovědi
anonym

Osobně to považuju za stejný ´hadí olej´, jako tabletky na hubnutí a vodičky proti plešatění…
😉
Pokud se chceš ´ozdravit´, změň jídelníček a ´hejbej se´.

Layla

Jen komerční trik, účinnost to podle mě bude mít stejnou jako placebo tabletky .