Sharrinka

Ráda bych sádru na zdravou, nezlomenou nohu. Jak na to?

Pokud máte kontakt nejlépe na chirurgii v Praze napište prosím.

Nejlepší odpověď
ReHu

Spíš potřebuješ sádru na mozek. Aby se ti zklidnil.

Další odpovědi
Damiana

Nikdo ti tu nechce poslat kontakt? Tady jeden máš 🙂

http://blazinec­.com/index.php?sec­tion=seznam&§ion1=box1§i­on2=box4&typ=0&kraj=0&o­ne=50

IK

Sádru si koupíš a uděláš, ale tu chirurgii budeš potřebovat aby ti ji sundali a to si možná dost užiješ „pochopení“ asi jako když strčíš žárovku do úst 🙂 nebo hřebík do zásuvky.
Každopádně nohu namažeš krémem aby se ti sádra nepřilepila na kůži.
Na sundání mají takovou malou kotoučovou rozbrušovačku. Sádra se musí proříznout až dospod po celé délce. Když si ji uděláš moc pevnou tak si můžeš přivodit vážné ohrožení, díky kompresi „Crush syndrom“
počti si v odkazu, přijdeš na jiné myšlenky než dráždit chirurgy.

Zdroj: http://vnl.xf­.cz/chi/chi-crush_blast.php

Johny_r

Důvod??
Kup si sádrovej fáč a zasádruj se sama.

Drap

V lékarně si kup sádrové obvazy a zasádruj sama.

redy

Nechápu buď ráda že si zdravá ,co to je za volovinu?

stela

Tak si jí doma sama osádruj,když ti tak o to jde.Ale možná radši bys měla zajít někam jinam..Myslím tím radši si nechat vyšetřit hlavu.To by bylo rozumné.Asi vubec nemáš ponětí jak to je nepříjemné mít sádru..