Gendero

Rád bych realizoval filmové nápady, kde kontaktovat režiséry?

Mám obrovskou touhu něco zrealizovat. Celkově je to složité a radši bych oslovil nějaké režiséry, zda by do toho šli, jenže kde? Je tu nějaká šance?

Koukal jsem, že je nějaká snad agentura v Karlových Varech, která Čechy spojí s Hollywoodem, aspoň jsem to někde četl.

Odpovědi
elkon

Napiš třeba do TV Nova, nebo Prima. Často využívají ve svých seriálech náměty od diváků.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Gendero

Jde mě o filmy