jeffík

Rád bych/dle návodu/ v instalačním souboru vyměnil pomocí nějakého hexaeditoru asi 10 písmen.

Rád bych/dle návodu/ v instalačním souboru vyměnil pomocí nějakého hexaeditoru asi 10 písmen, aby instalace proběhla i na WIN 2000. Nikdy jsem to nedělal a netroufám si. Poradí mi někdo systémem kuchařka jak na to? Vřelý dík!!

Odpovědi
Rohlik

Tím, že instalace proběhne skrz hack, nezaručíš funkčnost programu na Win 2000.
Doporučuji použít nějaký program na virtualní systém ve tvém současném OS, ve kterém pak můžeš s daným programem pracovat.