jiri2105

Ř.P. a opravnění

Na novy ridicak mi daly do kolonky A-150.. Kdysi jsem si jeste pred Beckem delal A 50 tak bych mel mit jen do 50… Treba pritelkyne si delala rovnou becko a tech 150 u acka pripsany nema. Muzu teda jezdit I na silnejsich nez babetach atd co jsou do 50,nebo to je jen nejakej kod?
Doplňuji:
Takze to znamena, ze tim ze jsem si delal papiry na pionyra mam výkonové omezeni, zatimco ten kdo delal rovnou becko tam ten kod nama a muze tedy jezdit na jakkoly silnych padesatkach?

Odpovědi
Rhapsody

Bohužel vás musím zklamat. Jedná se pouze o kódové označení.
Je sice pravda, že to není jenom do 50cm3 ale je to omezeno kW. Přesný rozsah jsem bohužel nepochopil ani na školení řidičů