metalavenged

Co znamená R.I.P. in peace?

Hoj,
Někde jsem viděla napsané tohle složení. Možná to je prostě jenom nějaká blbost, ale hodně lidí to zná. R.I.P. chápu jako Rest In Peace, takže nechápu k čemu je znovu IN PEACE. Prosím vysvětlete mi to.
Děkuji

Odpovědi
Putin

Poprvé pojem „RIP in peace“ vznikl na internetu od nevzdělaných lidí, kteří ho psali ke komentářům od oznámení o nějaké smrti. Poté se toho ujali „trollové“ a používají ho do dnes jako sranda. Správně to samozřejmě není!

talka

R.I.P.=Reqiescat in pace (původně). Ať odpočívá v pokoji.