gecco

Quo vadis, kosmetiko?

http://ekonomi­ka.idnes.cz/is­land-sampon-kravska-moc-0yt-/eko-zahranicni.as­px?c=A150525_195627_e­ko-zahranicni_aha#ut­m_source=sph.id­nes&utm_medium=richtex­t&utm_content=cla­nek-box

Podotýkám, že ještě před ´několika sty lety´ se fermentovaná moč k praní běžně užívala i v Evropě (a podle článku i k mytí).
Podobně, jak před nedávnem výrobci pracích prášků ´objevili´ Ameriku, tedy, ehm, sodu…
😉

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

brekeke:-(((
Tak do toho bych nešla, nechám si svůj, voňavý šampon:-)

Další odpovědi
annas

Co taková urinoterapie, ta je zadarmo na rozdíl od šamponu. 🙂

Ale „důchodkyně“ na fotografii vypadá dobře, třeba bude mnohé další inspirovat – kosmetika se vrací k přírodním produktům 🙂
Osobně je oželím.

marci1

No nazdar, ale u nás by to asi neprošlo, i když kdo ví. 🙂 Připadá mi, že se stále více objevuje objevené. Čpavek narušuje vlasy, ale zase tak hezky voní ! 🙂

Löwe

Římané si močí čistily zuby.. Jestli to bylo účiné, to už asi nezjistíme 😁

gecco

Löwe – stačí vyzkoušet…
😉

gecco

Marci → kdyby zejména uživatelky věděly, z čeho se ty mastičky, krémiky, parfémiky atd. vyrábí, mnohé by se myly pouze vodou v horské bystřině a voněly leda lučním kvítím…
;-DD

marci1

To by se tedy divily. 🙂 Já používám šampón s obsahem přírodní březové šťávy a je nejlepší. Mívá úspěch ! 🙂