MasterKing

Pyrotechnika

Dobrý den tento rok jsme poprvé koupili fontány a kompakty s 16ranami (http://www.py­roco.com/kata­log/kompakty.html výrobek 8002) je na něm takový průhledný alobal a nevíme jestli před zapálením máme ten alobal sundat nebo nechat na něm.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Tak snad je tam návod,ne?

Další odpovědi
mosoj

Nic nesundavej. Pouze si uvolni zápalnou stopinu kterou potom zapálíš.
Všechny krycí vrstvy se v pohodě prostřelí.
Alobal je tam proto aby v případě že jich střílíš víc se od toho střílejícího ten čekající, samovolně nezapálil.
Kompakt postav na rovnou plochu a nejlépe jej zapři mezi nějaké dva předměty.
Při zapalování se nenakláněj nad kompakt. Po zapálení se v klidu od kompaktu vzdal.

Kompakt nestav na žadnou vyvýšenou terasu.
On může při výstřelech poskakovat po zemi a před dostřílením spadnout !! Pak by střílel ne do vzduchu ale po tobě.Proto je dobré ho z obou stran opřít o nějaký těžší předmět.

To ti radí odpalovač ohňostrojů mosoj .
Přeji veselou a bezpečnou zábavu.