zjentek

Pustí se červotoč i do dýhy?

Červotoč. Hmyz (ostatní zvíře). Zda-li se pustí do dýhy.

Neptám se ani na poddyžku, ani na odýhovaný, povrchově upravený nábytek a ani na překližku, protože se ptám takto:

Pustí se červotoč i do dýhy?

(Řekněme, že dýha je staršího data, on se červotoč do „čerstvýho“ tak či onak nepustí.) (;

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že ne. Aspoň jsem to ještě neviděl. Červotoč, až hloupá breberka, nemá rád lepidlo. Je ale dost chytrý, aby zůstal skrytý. Podobně jako kůrovec. Z jejich politbyra údajně pronikla informace, že ČR je ráj na Zemi.

Další odpovědi
hapiky

Ono také záleží na tom, jestli je ta dýha nová, ještě srolovaná, přilepená, natřená apod. Může se pustit do podkladu a dýhu přikusovat jako přílohu.