annas

Působí na vás písně Karla Gotta jako ohrané?

Ředitelka zpravodajských služeb ČR uvedla, že Gotta a zpěváky z minulé éry už nehrají, diváci si je nepřejí.

Gott dělá v rádiu diskžokeje, vrátil se ke své zálibě v mládí..

Nejlepší odpověď
anonym

Vždy jsem si říkala,že je to divný,ale jeho oblíbenost je jistá.jako zpěvák moji generaci asi moc nebral,my pásli po zahraničních skupinách(Bea­tles,Stouni..)Před­nost bych dala vždycky Bobkovi před Gottem,ale nevadí mi.Když muž se ženou…tak ta mi někdy už lezla krkem.Byla prostě všude.

Další odpovědi
terry

Určitě ne. Jen se mi některé líbí víc a jiné míň.
A jeho a podobné písničky, hlavně ty starší mají melodii. To se dá o dnešních písničkách říci už méně často.

hanulka11

já ho měla ráda od jeho začátků už jako holka a mohu si ho poslechnout stále, zvlášť některé písničky .
Že bych ho ale poslouchala od rána do večera to ne. Prostě nevypnu rádio …když zpívá.

Děda Louda

Vždyť už taky není žádný mladík na nějaké ejchuchu. Jeho výdrž ale určitě svědčí o kvalitě, nebo přinejmenším o dobře pojatém a naplňovaném podnikatelském záměru.

dědapetr

Nepůsobí nijak neposlouchám tento druh hudby.Tu stanici taky neposlouchám.A pís­ničky a i Karla Gotta sem nikdy nemusel.

Berušinka

Tak já mám ráda staré zpěváky a zpěvačky (např. Zagorová, Neckář apod.), ale Gotta jsem nikdy nemusela a jeho písničky mi nic neříkají a vlastně ani jeho hlas … Neckář je podle mě lepší. Toť můj názor.

iceT

Řekla bych,že na mě nijak nepůsobí,Karla Gotta jsem nikdy nějak extra nemusela,ale až jednou odejde do pěveckého nebe,takto bude docela nářez a myslím,že dost fanynek to složí.
Já jsem z toho ročníku,kterého Karel Gott trochu minul.

Elk

Jak které. Písně konce 70. let mám docela rád a kupoval jsem si všechny jeho desky, ale ty novější už mi nepřipadají tak skvělé – až na nějaké výjimky, ale v podstatě mi nevadí.