Avatar uživatele
annas

Působí na vás písně Karla Gotta jako ohrané?

Ředitelka zpravodajských služeb ČR uvedla, že Gotta a zpěváky z minulé éry už nehrají, diváci si je nepřejí.

Gott dělá v rádiu diskžokeje, vrátil se ke své zálibě v mládí..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vagra, Berušinka, Elk, dědapetr, anonym, anonym před 4633 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vždy jsem si říkala,že je to divný,ale jeho oblíbenost je jistá.jako zpěvák moji generaci asi moc nebral,my pásli po zahraničních skupinách(Bea­tles,Stouni..)Před­nost bych dala vždycky Bobkovi před Gottem,ale nevadí mi.Když muž se ženou…tak ta mi někdy už lezla krkem.Byla prostě všude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Určitě ne. Jen se mi některé líbí víc a jiné míň.
A jeho a podobné písničky, hlavně ty starší mají melodii. To se dá o dnešních písničkách říci už méně často.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já ho měla ráda od jeho začátků už jako holka a mohu si ho poslechnout stále, zvlášť některé písničky .
Že bych ho ale poslouchala od rána do večera to ne. Prostě nevypnu rádio …když zpívá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vždyť už taky není žádný mladík na nějaké ejchuchu. Jeho výdrž ale určitě svědčí o kvalitě, nebo přinejmenším o dobře pojatém a naplňovaném podnikatelském záměru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nepůsobí nijak neposlouchám tento druh hudby.Tu stanici taky neposlouchám.A pís­ničky a i Karla Gotta sem nikdy nemusel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak já mám ráda staré zpěváky a zpěvačky (např. Zagorová, Neckář apod.), ale Gotta jsem nikdy nemusela a jeho písničky mi nic neříkají a vlastně ani jeho hlas … Neckář je podle mě lepší. Toť můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Řekla bych,že na mě nijak nepůsobí,Karla Gotta jsem nikdy nějak extra nemusela,ale až jednou odejde do pěveckého nebe,takto bude docela nářez a myslím,že dost fanynek to složí.
Já jsem z toho ročníku,kterého Karel Gott trochu minul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Jak které. Písně konce 70. let mám docela rád a kupoval jsem si všechny jeho desky, ale ty novější už mi nepřipadají tak skvělé – až na nějaké výjimky, ale v podstatě mi nevadí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek