Bronzový

Působí na vás nějaké téma tak, že vás začne příjemně mravenčit po celém, celém těle, když o něm mluvíte?

:DD

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Masáž, stříhání vlasů u kadeřnice, kosmetické služby... Mám v oblibě, když mi někdo sahá na vlasy, stříhá je, když se mi na kosmetice starají o obličej. To mám takový blažený pocit. Nepopsatelný. U ničeho jiného to stejné nezažívám. :-)

A to jsem si myslela, že mám tuto "úchylku" sama.. Koukám, že i Zjentek je na tom stejně. Akorát s tím rozkrokem se neztotožňuji. ☺️

Další odpovědi:

Zlatý

Na YouTube jsou určitý konkrétní videa z masáží a podobných terapií, různý reflexní terapie, punktury, presury, atd. a nevím, jestli to tak mají všichni, ale já jsem po shlédnutí takovýho videa namasírovaný! Přísahám ;) ;D! Bez uzardění garantuji, že masérka z YT se zdvojila a krom zákazníka na monitoru namasírovala i mě v tý židli, jak na to koukám. Úplně zdarma a požitek stejnej, to se špatně vysvětluje, vaše chyba...

Takže něco podobnýho jako Malvína, ale na rozdíl od ní, já mám navíc ještě takové to šimrání v rozkroku, ale to už je z něčeho jinýho (i když...), to už jde mimo YT.

Ale tys měla určitě na mysli mluvený slova. Tak tam se mně to s věkem mění. Jako malýho mě mravenčilo z duchovna a ze vesmíru, z tajemna všeobecně a teď mě hodně mravenčí z tajemna světových kuchyní. Co bylo mezi tím jsem raději zapoměl. ;)

A mimochodem, tohle už je chat, nikoli komukoli užitečná otázka a já jsem z obliga, já se jen nachytal!

Zlatý

Dnes už jsem vůči takovým pocitům celkem imunní, ale dřív jich bylo...

Bronzový

Jednání a zákony vytvořené v parlamentu a uvedené do oběhu

Stříbrný

Kdysi jsem mnoho témat živě prožíval a nemuselo se o nich mluvit, stačilo to vidět ve filmu, nebo číst v knize, popřípadě zaslechnout nějaký rozhovor, debatu. Dnes je mi to jedno.

Diskuze k otázce

Bronzový

Anikitos

chybka
* celém těle

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1134
Zlatý annas 1023
Zlatý quentos 903
Zlatý mosoj 582
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 554
Zlatý marci1 545
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 392
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.