Avatar uživatele
Anikitos

Působí na vás nějaké téma tak, že vás začne příjemně mravenčit po celém, celém těle, když o něm mluvíte?

:DD

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Henry1660 před 2135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Masáž, stříhání vlasů u kadeřnice, kosmetické služby… Mám v oblibě, když mi někdo sahá na vlasy, stříhá je, když se mi na kosmetice starají o obličej. To mám takový blažený pocit. Nepopsatelný. U ničeho jiného to stejné nezažívám. 🙂

A to jsem si myslela, že mám tuto „úchylku“ sama.. Koukám, že i Zjentek je na tom stejně. Akorát s tím rozkrokem se neztotožňuji. ☺️

Upravil/a: Malvína

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Na YouTube jsou určitý konkrétní videa z masáží a podobných terapií, různý reflexní terapie, punktury, presury, atd. a nevím, jestli to tak mají všichni, ale já jsem po shlédnutí takovýho videa namasírovaný! Přísahám ;) ;D! Bez uzardění garantuji, že masérka z YT se zdvojila a krom zákazníka na monitoru namasírovala i mě v tý židli, jak na to koukám. Úplně zdarma a požitek stejnej, to se špatně vysvětluje, vaše chyba…

Takže něco podobnýho jako Malvína, ale na rozdíl od ní, já mám navíc ještě takové to šimrání v rozkroku, ale to už je z něčeho jinýho (i když…), to už jde mimo YT.

Ale tys měla určitě na mysli mluvený slova. Tak tam se mně to s věkem mění. Jako malýho mě mravenčilo z duchovna a ze vesmíru, z tajemna všeobecně a teď mě hodně mravenčí z tajemna světových kuchyní. Co bylo mezi tím jsem raději zapoměl. ;)

A mimochodem, tohle už je chat, nikoli komukoli užitečná otázka a já jsem z obliga, já se jen nachytal!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Dnes už jsem vůči takovým pocitům celkem imunní, ale dřív jich bylo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Jednání a zákony vytvořené v parlamentu a uvedené do oběhu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Kdysi jsem mnoho témat živě prožíval a nemuselo se o nich mluvit, stačilo to vidět ve filmu, nebo číst v knize, popřípadě zaslechnout nějaký rozhovor, debatu. Dnes je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Anikitos

chybka

  • celém těle

před 2135 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek