postcd

Působení orgonu na elektrický proud čímž dochází k úspoře? (anglicky)

Dobrý den, narazil jsem díky http://ceskefo­rum.com/viewto­pic.php?f=153&t­=5497 na tvrzení, že „Orgone works by conserving power through Negative Entropy. Typically 90% of electrical current that runs across a wire is lost due to friction. It literally flies off the line, Orgone brings coherence to the electrical charge so more of it ends up being consumed by the AC or Fridge.“ Mohl by prosím někdo vysvětlit v češtině toto tvrzení?
Doplňuji:
prosím nezasviňujte mi tu otázku hloupými odpověďmi jako „blbost“, „nesmysly“, tak otázka nezněla

Nejlepší odpověď
beer

Nečti podobné nesmysly o orgonu a bude ti líp ))
Doplňuji:
Něco málo zde: http://www.sy­sifos.cz/index­.php?id=vypis&sec=1301­101292

Další odpovědi
arygnoc

úžasné, koľkými slovami sa dá povedať jedno slovo:

blbosť (slušnejší výraz pre crap)
Doplňuji:
to znamená, že ten text je blbosť, kravina, ničím nepodložené tvrdenie, blud.

Vychádzam z tvrdenia pána Wihelma Reicha ( zdroj: http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=or­gonit ) – jedná sa o psychickú energiu (hoci i tieto tvrdenia sú viac ako zarážajúce svojou nepravdepodob­nosťou, je to skôr akési filozofovanie o tom čo by keby) a tu je montovaná do fyziky, teda jedná sa o blud v duchu ohýbania vidličiek silou vôle a pod.

proste je to spájanie duchariny a exaktnej vedy, taký rádoby objav s vysvetlením, že všetci fyzici sú idioti.

postcd

projektu sysifos nevěřím, většina jejich článků mi přijde tendenční, odsuzují ale nevidím žádné důkazy.
zatím není odpověď na otázku co znamená v češtině to tvrzení, neptal jsem se na váš názor, který zní „blbost“

postcd

PS: ano, efekt orgonitu lze dokázat, na internetu naleznete fotografie, které si můžete doma ověřit v praxi. Předmětem otázky ale je vysvětlení zmíněného tvrzení v češtině.

anonym

Proboha!!
„Na internetu“ najdeš i „fotografie“ a videa perpetua mobile, yettiho a naprosto pravdivá tvrzení Aštara Šerana!!!
Umíš-li „efekt orgonitu dokázat“ (ale dokázat, ne odkazem na foto na netu!!) – prokaž jej – minimálně distributoři elektřiny tě zahrnou diamanty a zlatem!
😉
„Předmětem otázky ale je vysvětlení zmíněného tvrzení“ – a jak chceš vysvětlit pitomost???

postcd

stačí to vysvětlit v češtině stejně jako je to v angličtině na tom webu. ano fotografií je spousta, je to na každém ať si to vyzkouší nebo nevyzkouší. to že se něco nepoužívá neznamená že to neexistuje.

arygnoc

však som vám to vysvetlil hneď v prvej odpovedi:

blbosť – česky blbost.

fotografie mimozemšťanov, 38-ej dimenzie a kríženca veveričky a komára nájdem na internete tiež.

postcd

samozřejmě podvrhů je mnoho, toto však vyzkoušelo a vyfotilo nemálo lidí a je vidět vliv orgonitu na alespon zmrlou vodu

postcd

na googlu hledat: orgone frozen water
je tedy vidět že to má na vodu (z které jsme složeni) vliv. Dotaz je ale na fyzikální vysvětlení v češtině působení ornonitu na elektrický proud.

arygnoc

čo sem montujete zasa ľad?

bavíme sa úsporách energie, prosím, nemontujte tu hrušky s teóriou svätého pupku Prvého vysmrkávača dohromady!

preboha, prečo ho niekto nepicnete!
a položte mu na elektrické hodiny korok z vychlastanej fľaše vína, efekt bude rovnaký.

doporučenie:
jedno to balenie si kúpte a noste ho najmä pod čapicou (hlavně pod čepicí) – snáď tam má čo ovplyvniť (no, dúfam).

postcd

přečtěte si to lépe a poznáte proč o tom píšu

anonym

…„je tedy vidět že to má na vodu vliv.“…
Jen tak – na okraj – KDE je to vidět???
ROFL…

postcd

na fotografiích i videu vidíš změněnou podobu vody pokud tam je ten orgonit, pokud tam není voda vypadá běžně. Vypadá to jako by byl ve vodě jakýsi proud. já tomu nerozumím, pouze říkám co jsem viděl

anonym

…„pouze říkám co jsem viděl“…
Jsi odeálním objektem pro ´podomní prodejce´ čehokoli – stačí fotka (tedy montáž) a – „funguje tóóó“…
;-D
Neber to, co ti teď napíšu, ve zlém – ale vzdělej se. Fyzika si nevymýšlí, fyzika jen popisuje (a vysvětluje, resp. v některých případech se pokouší vysvětlit) jevy, které se reálně dějí…
😉
Fotomontáže se ´nedějí´, fotomontážemi se jen ´někdo´ pokouší (obvykle k vlastnímu prospěchu) oblbnout méně vzdělané lidi…

postcd

jen si spekuluj :) jsem rád že máš den plný úsměvu

arygnoc

je jedno, ako otázka znela – vychádzajúc z kraviny dotazu môžete očakávať iba jedno hodnotenie – že je to kravina.