Avatar uživatele
Registrovaný

Pupínky vedle podpaží- co s tím?

Mám vedle podpaží na vnější straně hodně pupínků- nesvědí, ale vadí mi. Netušil by někdo, co bych s tím měla udělat? Děkuji mockrát.
Doplňuji:
*na obou podpažích...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Zlatý

Lékárna, nebo praktický lékař to jistí. Dozvíš se vše potřebné.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Pokud používáš deodorat (antiperspirant), může to být reakce na něj. Může tam být pokožka drážděna i nepohodlnou podprsenkou nebo jiným oblečením. Důvodů může být hned několik. Poradí lékař nebo lékárník.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1918
Zlatý mosoj 1567
Zlatý marci1 1428
Zlatý annas 1158
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 789
Zlatý quentos 758
Zlatý Kepler 634
Zlatý iceT 579

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.