dendy

Pupalka dvouletá

Dobrý večer, nevíte náhodou, jak získat podomácku olej z pupalky dvouleté? Roste ji plno v okolí a na netu jsem zvěděl, že je obecně organismu prospěšná…děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Olej z pupálky se získává ze semen . Postup je celkem snadný. Semena podrtit a vylisovat z nich olej. Podomácku ale bude zřejmě problém s množstvím semen, a s vyvinutím dostatečného tlaku,