pizlicka

pulrocni kote a ryma

muzu svemu kocourkovi kapat destke kapičky do nosu?byl lecen homeopatiky,mel udajne oboustranny zapal plic.po lecbe dobry a nyni ma rymu.
Doplňuji:
opravuji-dětské kapičky-NASIVIN.

Odpovědi
Wang

Nejsem veterinář, ptal bych se proto telefonicky toho nejblíže v okolí, ne na odpovědích. Ne vždy jsou léky určený pro lidi vhodný i pro zvířata.

Conchus

Už ta homeopatická léčba je dost suspektní. Tím se dají obludit leda lidé. Obecně se léky dávkují v přepočtu na tělesnou hmotnost. Takže dávku pro desetikilové dítě nemůžeme použít na dvoukilovou kočku. Vzhledemk té předcházející pneumonie považuji návštěvu veterináře za velmi důvodnou.