bolak

Půlnoční basket a rušení nočního klidu

Může na nás někdo zavolat policajty, pokud si pudem zahrát o půlnoci basket? Sice na normálním hřišti, ale kolem sou baráky a když to třískáš do desky, viď…a při první ráně začnou hlučet psiska a za chvíli je to jak na matějský pouti.

Odpovědi
badisko

ano i takovi lide se najdou treba nevrli duchodci …ale proc hrat v noci basket ..premyslej lidi spi …jsou tady maminy ktery maj mrnata a za celej den toho maj dost v noci taky plbe spi …lidi kteri delaj 12hod a pak si chcou odpocinout …ale nee policii bych nezavolal spis bych na tebe vzal sukovici..kde ty na ty otazky chodis,?..

Fienir

Leda, kdyby někdo bydlel pod hřištěm

Výletník8

Jistě, a právem. Když prominete, slušní lidé dodržují noční klid a ostatní nechají spát, a na ty ostatní jsou právě policisté civilizovaným řešením (necivilizovaní jedinci to mohou řešit pokusem si ti s Vámi vyřídit ručně).