pizlicka

pulmaraton

je tu nekdo,kdo behava pulmaratony?
Doplňuji:
ja ubehla loni v dubnu brnensky v h48minut.co n to venkovan????

Nejlepší odpověď
Illines

Je to mozna s podivem k memu veku,ale ja je behala.Co konkretne te zajima,verim ze se paremetry nezmenily.

Illines

Je to hrozne dlouho,abych pravdu rekla 18let,mela jsem to za 57min.Vidim teda ctu ze,jsi lepsi a gratuluji. S behanim jsem prestala co mi vypodela pater.Drzim ti palce-budes jeste lapsi.Cau

pizlicka

lllnes,a v jakem case?kolik ti je let??

pizlicka

IIInes,ja na tu diskuzi zapomela,promin.jsi sikulka,ja to bezela na ostro poprve loni v dubnu.konkretne brnensky pulmaraton.z 300u­castniku,po vetsinu muzi,jsem byla na 128miste.no jo,oni ty nej.mista obsadili kenane.dyt oni ty potvory to co mi dali skoro za dve hodiny,dali za hodinu:-)