Rokio

Půjdu po smrti do nebe, nebo do očistce?

Vím, že do pekla nepůjdu, protože to by ani nebyl Bůh spravedlivý.

Půjde Rokio do nebe,
udělal mnoho špatných skutků.
Říkám to pro tebe,
koupil si tisíc odpustků.

Nejlepší odpověď
annas

Už jste se jednou ptal, zda vám sv. Petr otevře nebeskou bránu. Vyhledejte si v archivu.

Ale nevím, nevím, kam se dostanete. vypadá to podle dalších otázek, vašich veršů, že jste se změnil. Nejde jen o malé hříchy, ale velké. Kterých hřichů je víc?

Měl byste se kát, zda vám v očistci bude odpuštěno. Ale vaše názory jsou rozporuplné.

„Ty, jenž jsi na nebesích, dej odpuštění a lásku špatnému, který pěje nebeskou chválu tak pozemským jazykem.“ William Shakespeare.

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/282294-william-shakespeare-ty-jenz-jsi-na-nebesich-dej-odpusteni-a-lasku-sp/

Další odpovědi
elkon

Do urny.

led

Rokio, ak budete takto pokračovať v doterajších „vylomeninách“ budete potrestaný tým, že po smrti nepôjdete do nejakého azylu v zákulisí života, ale naďalej zostanete žiť rovnako ako žijú tí, ktorí musia žiť z toho, čo si zarobia v pote tváre. Svojej, aby sme si rozumeli.

hapiky

Nechci tě strašit, ale co by bezvěrec dělal v nebi? Víra, skutky, láska jsou předpoklady.
Křest je smlouva s Bohem.

da ny

Rokio, půjdeš tam, kam všichni ostatní.
I hříšníci, zloději a vrazi končí v „nebi“, když litují..... je jim odpuštěno, dostanou šanci :D
Nelam si s tím hlavu. Nenech se zblbnout představenými různých církví a sekt- ;)
Ten, kdo je „bez viny“, vykoná nějaké dobro (/i ve prospěch lidstva),, má pak jen širší mantinely… Je na něm, jak si v dalším životě/tech povede dál.

Kelt

Ono je to jedno. I ti hodní dovedou být zlí a zlí mohou být někdy hodní.

Mc Merkurion

… tipuju, že prvně do márnice …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.