Rokio

Půjdu automaticky po smrti do nebe, když jsem se rozhodl, že tam půjdu?

O tom, jestli někdo půjde nebo nepůjde po smrti do nebe, nerozhoduje Bůh, ale jedná se o svobodné rozhodnutí člověka. Každý člověk se tedy může rozhodnout, jestli půjde nebo nepůjde po smrti do nebe.

Půjdu tedy po smrti do nebe?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ivzez

jiná odpověď

Nikdo se nemůže rozhodnout jít do nebe,
protože, jeho existence nebyla potvrzena.

Smackdown

jiná odpověď

Nebe a peklo neni,je to jen pověra kvuli malím dětem,po smrti je znova život a takhle to je pořad dokola,jinak by mohlo být nebe smrt,a život zase peklo.

Arne1

jiná odpověď

klidně… je jen otázka, jestli tě pustí dovnitř

anonym

ne

předpokládat že nějaké nebe existuje je dětsky naivní. Je to výmysl člověka, přesněji řečeno těch lidí kteří v minulosti potřebovali uklidnit davy podaných a vypěstovat v nich ochotu bezmezně poslouchat panovníka, obětovat mu život ve válkách které pro něj vyhrají a to vše s příslibem odměny kterou panovník nebude muset platit protože příjde až po smrti 🙂 Jestli chcete vědět co vás čeká po smrti, tak si vzpomeňte na to kde jste byl ty miliony let před dnem svého narození ? Už si vzpomínáte ? ne ? aha … takže asi nikde 🙂

bububabu

jiná odpověď

Bůh je tak laskavý že by ti nejdříve ukázal nebe a pak peklo a věř že až by jsi uviděl peklo, že si vybereš nebe a budeš mu děkovat za to až na věky!

Dochy

Ivzez: „Nikdo se nemůže rozhodnout jít do nebe,
protože, jeho existence nebyla potvrzena.“ To jako myslíš vážně? To se tedy Kolumbus nemohl v 15. století dostat do Ameriky, protože existence Ameriky nebyla v té době potvrzena 😉
Promiň, ale toto je naprosto zcestná úvaha.