OLDA321

Půjdou na tablet windows 8 aplikace na PC

Chtěl bych se zeptat, jestli na tablet s Windows 8 půjdou aplikace, které se normálně kupují na Pc. Jedná se o školní program. Tablet jinak splňuje všechny HW požadavky.

Nejlepší odpověď
www

Jde ale také o podmínky SW. Jsou aplikace, které ještě nejsou připraveny pro Win8 a musí se spouštět v režimu jiném.
Nevím, zda to tvůj tablet podporuje.
Jiné ale nemusí šlapat vůbec.

Další odpovědi
Bedy

Pokud tablet má plnohodnotný Windows 8 a ne Windows RT a pokud tablet splňuje hardwarové i softwarové požadavky pro běh toho programu, neměl by být problém.