Avatar uživatele
dudu

Půjdete také volit?

Tip jak volit, pro lidi, kteří chtějí změnu:
místo pasivního – nikam nejdu – je potřeba jít k volbám a odevzdat NEPLATNÝ HLAS. Nejjednodušší je – prázdnou obálku.
Tato varianta není nikde prezentovaná, protože pro strany to znamená
nulovou platbu za daný voličův hlas. Jinak strana, která dostane určité
minimální procento hlasů, obdrží za každý hlas konkrétní finanční částku
ze státního rozpočtu. Hlasy voličů, kteří k volbám nešli, se rozpočítají, a i za tyto hlasy strany peníze dostanou!
Výjimku tvoří jen NEPLATNÉ HLASY. Za tyto hlasy nedostanou strany N I C.
Toto je jediné řešeni, které politiky VELMI BOLÍ !!!…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, quentos, Michal Kole, johana 56, hanny 2, dědapetr, Drap, fcoop, Wang, briketka10, veruska, Kohut57 před 4355 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Čistě hypoteticky – kdyby se k volbám dostavili úplně všichni voliči a vhodili do uren prázdnou obálku, k čemu by to jako bylo dobré? Strany by sice NIC nedostaly, ale taky by NIKDO nebyl zvolen a NIC by se změnit nemohlo.
Já to vidím tak, že dokud budou voleny strany a ne osobnosti, řešení se těžko najde. Snad jedině vláda složená z odborníků by mohla něco řešit, ale na to zatím volební zákon nepamatoval.
Četla jsem zajímavou teorii, že v každém národě je čtvrtina debilů, kterým se nedá vysvětlit nic, padesát procent je těch manipulovatelných a jen čtvrtina je ochotná ke komunikaci a vnímá argumenty, ostatní se vezou…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Přijatelní řešení pro ta, co už neví koho volit. On ten výběr je hodně špatný- respektive víc než mizerny. Jedni navyšují daně, druzí zas budou dělat dluhy, aby nacpali břicha netáhlům. A pracovitý člověk (v kteréholiv profesi a kariérním postavení) jen platí a platí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Toto neni řešení pro mne. Půjdu volit a vím koho budu volit. Takže mám zcela jasno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myslím, že u voleb to bude jako vždy, spousta lidí k nim raději nepůjde, to jiná návštěvnost by byla u defenestrace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já též vím, koho budu volit a zcela jistě, to se nebojím říci, to nebudou ani TOP 09, ani ODS, kteří tuto republiku před 20-ti lety bez dluhů dovedli k 1,5 bilionu dluhů. Nikdy jsem nevolila ani ČSSD ani KSČM, ale nyní po zjištění, co dokázal chemicko-technologický inženýr Kalousek je budu volit, a ráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anci

Mám na to stejný názor jako Dráp.Volit půjdu , protože mám jasno koho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

budu volit a toho koho jsem volila pokaždé !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Já jenom doufám, že se něco pořádného do voleb uděje, aby měly smysl. Třeba změna režimu. Jinak to bude stejná šaškárna, jako stávka se Zavadilem a Kalouskem a jen se vyměněj korytáři. Stávající systém voleb je také vykalkulován pro nezměnu.Je to v podstatě podvod na ovčana . Ale to je na dlouhý rozbor různých nadnárodních vlivů. Prostě to je na drsnou revoluci se světovým záběrem proti pseudoelitám. Spíše je to na výběr mezi otrockou podřízeností, s prebendami pro přisluhovače, osobní chudou svobodou a nebo válkou. A jak znám náš národ, tak 1. je správně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Za předpokladu, že se nezmění státní zřízení a nebo se lidé opravdu nespojí a dají jedné straně 60% hlasů, se NIC nezmění. Bo v jakém-koli jiné případě vzniknou trapné koalice kde to bude ja na bráchu – brácha na mě.

Bohužel, jak už bylo psáno, lidem se nechce bojovat za svá práva… smutné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobré řešení, ale bohužel by to musela udělat drtivá většina lidí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Půjdu volit,protože je to moje svobodné rozhodnutí a důležité kvůli mým dětem a vnoučatům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Mě se jen nechce nikam chodit. Počkám, až půjde volit po internetu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek