jirka F

Půjdete se dnes někam projít? Můžete říct kam?

Myslím tím jestli do lesa,na louku,do města povalovat se celý den v posteli považuji za ztrátu času.

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem se prošla ráno, procházku jsem spojila s nákupem a ještě si odestála forntu na poště.

Po návratu jsem pracovala na zahradě, sázela rajčata, okurky atd. Vyplela zákony květin, vše zalila, tudíž dnes už na procházku nejdu, jen si odpočinu na lavičce pod stromem, dívám se na dvojbarevný keř šeříku, který nádherně voní.

Čekám na jednu známou, která si má přijít pro sazenice vinné révy.

Další odpovědi
elkon

Za chvíli sedám na kolo a dám si pár kilasů.

Drap

Ano, půjdu, lesem i po louce, i přes obydlenou část.

Rokio

Dnes jsem se prošel k protestantskému kostelu a byl jsem také v parku, u kterého se nachází hospoda a cukrárna.

marci1

Právě odcházím do lesa „šlehnout“ si kyslík a spočítat veverky. 🙂

Kepler

Nasoukal jsem se do bermud a rajcovního trička, na nohy sandály, na hlavu bílý klobouk, bílou roušku a sluneční brýle. Načež jsem přebrodil Bečvu ve výšce asi pěti metrů a nakoupil v pekárně bramborový chleba z regionální pekárničky. Pak jsem se přebrodil zpět a všechno vydýchávám.

Kelt

Chodil jsem v práci celý den, a musím jít ještě domů. To bude taky procházka. A v posteli to nemusí být vždy ztráta času.

quentos

Jako téměř každý den do Dolců k rybníku. 4 km tam a 4 zpět…

anonym

Vidíš, někdo třeba zas považuje za ztrátu času pochodovat nazdařbůh lesem 🙂 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ac3a_k9nSiM

Dr. Darko

Z Hradce Králové podél Labe do Vysoké nad Labem a zpět do HK