Miroslavst

Půjdete do toho-Raklamy bez reklam

Zajímalo by mě, jestli do toho půjdete? Já to udělal a je to OK. Odpovědi nic. novinky nic. Prostě pohoda.
Nainstalujete si ten doplněk? Je pro firefox.
Doplňuji:
Autor otázky není tajemný. Odkaz uveden v předchozí otázce. ale budiž:
www.planografi­e.cz/adblock/moz illa_firefox.html

Nejlepší odpověď
anonym

na té uvedené adrese je návod jak pro

  • FIREFOX tak i pro
  • CHROME (2lukas)

bezpečné to je, proč bych tam dával viry …
antivir by vás upozornil, ten web existuje už roky.

můžete doplňek nainstalovat přímo z webu mozilly, ovšem pozor – takto vám tam budou chybět česká filtrační kritéria – která jsou právě na tom webu www.planografi­e.cz/adblock

… podle počtu stažení tyto filtry používá už víc než 10tisic uzivatelu. Výhoda je že se pravidelně a průběžně aktualizují, když se objeví nový český web, takže je to naprost obez práce.

Další odpovědi
anonym

Já to zkusím,ale ne dnes,je tolik,kolik je a ráno vstávám s těma----------------kokoko+dák.

lukas

Bohužel mám Chrome ;) Na to sice nějaký blokovač je, ale zkusím ty reklamy přežít.
Jinak blokovač reklam má i tu výhodu, že se vám vlastně zrychlí počítač, všechny pitomé flash animace udělají pápá. Nevýhoda je, že občas vám může utéct nějaká novinka :)

Pro uživatele Firefoxu přidávám aspoň odkaz, když autor otázky je tak tajemný a neuvedl nic 🙂

Zdroj: addons.mozilla­.org/cs/firefox/ad­don/1865/