Půjde udělat náhradní klíč s dálkovým ovládáním a imobilizérem?

Měl jsem dva klíče, jeden jsem někde ztratil nebo založil a potřeboval bych náhr. klíč i s dálkovým ovládáním a imobilizérem, protože mám auto bez otvoru v klice ve dveřích na zasunutí klíče. On tam bude, ale je to zaslepené.

Vyjádřil jsem se dost srozumitelně?
Děkuji za rady.

Odpovědi
gecco

Jo, půjde…
Oslov ´auto´zámečníky v okolí – a pokud nepochodíš, bude to drahé.
Nechával jsem kdysi dělat další klíč v autorizovaném servisu na VW (3.500,–)…

anonym

gecco, to abych si ten klíč, co mám, hlídal jako oko v hlavě. 🙂

gecco

To rozhodně – ta cena byla za duplikát klíče…
Kompletní překodování immo by bylo o kus dražší…