darius

Půjde to zapojit?

Ahoj, mám monitor (http://tinyur­l.com/q83vgr9) a potřebuju to propojit s Xboxem. Ten má ale output pouze na nějáký jejich Microsofťácký, to nechci, a má i HDMI. Kabel HDMI doma mám. Půjde ten kabel do této redukce (http://tinyur­l.com/ph4rb6u) a bude skrze ní zcela funkční? Tj. přehraje video i audio v rozlišení 720p? Jestli ne, jak to mám vyřešit? Moc děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Xbox má samici HDMI a monitor samici DVI, pochopil jsem z toho, že to kompatibilní bude, ale jak se zvukem? Převádí DVI kabel (nebo alespoň ten, který mám) zvuk?

Odpovědi
anonym

DVI ´vede´ pouze video – pokud bys Xbox propojil např. s TV s HDMI vstupem, měl by fungovat přenos videa i audia. Pokud HDMI zredukuješ na DVI, na výstupu bude pouze video.

honza19hk

Monitor má vstup DVI redukce je na HDMI/ DVI. Záleží jaký výstup má Xbox. Pokud má HDMI .tak do něj zapoj kabel HDMi ,do monitor píchni tu redukci a do ní ten kabel HDMI. Jen pozor na koncovky samec /samice !
Doplňuji:
monitor sím o sobě zkuk přece nepřenáší.Pokud nemá repráky.na zvuk jsou repráky ,monitor je na obraz.To bys to musel připojit na televizi.