Půjde předělat autoveterán (Citroën DS) na LPG?

Zajímalo by mě, jestli by bylo možné do Citroenu DS namontovat LPG a jestli tímto neztrací hodnotu na prodejní a historické ceně. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Půjde, pokud je to schváleno výrobcem. V každém případě potom ztratí část historické ceny.

Kepler

Na ceně určitě auto ztratí a ani by nemohlo být uznáno jako veterán, tam musí být všechny díly originální, nebo alespoň vyrobeny přesně podle orig. dílu. LPG schválené výrobcem nemusí, ale musí mít homologaci.

jsemzvedavy

Proc bys to tam montoval? Chces takovy vzacny kousek zmrvit?
Nevidim v tom jediny uzitek. LPG je tak pro usetreni, kdyz nekdo hodne a denne jezdit a to se s takovym vozem neplanuje…