Avatar uživatele
22aa

Půjde nahrát zpět software když mi spadne když se mi sama odpojí při kopírování?

Dobrý den.
U sandisk clip jam tam je varování když při kopírování se mi poškodil software půjde opět nahrát nebo stačí reset?
Prosím když se mi při kopírování odpojí a poškodí se mi to půjde to nahrát zpět? Nebo stačí reset?
děkuji.

Zajímavá 0 před 664 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Zachovej se podle toho, co tam máš napsáno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud dojde k poškození software přístroje SanDisk Clip Jam během kopírování, je pravděpodobné, že by mělo být možné software obnovit. Jak přesně to provést, závisí na tom, jaké poškození nastalo.

Pokud se poškodil systémový software přístroje, budete pravděpodobně muset nahrát firmware. Firmware pro SanDisk Clip Jam je k dispozici na oficiálních stránkách SanDisk a je možné jej stáhnout a nainstalovat podle přiložených pokynů.

Pokud se poškodili pouze soubory, které jste přenášeli, mělo by stačit je znovu překopírovat.

Resetování přístroje by mělo být poslední možností, pokud ostatní kroky selžou. Resetování by mělo vrátit přístroj do továrního nastavení, ale může také smazat všechny soubory, které na něm máte.

Rychlé a srozumitelné pokyny k obnově vašeho přístroje by měly být k dispozici na webových stránkách podpory firmy SanDisk nebo v příručce k přístroji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Hlavně že každej vyrábí takové šmejdy že mě okradou o peníze.

Avatar uživatele
22aa

No vidíte. Chatgpt radí líp než vy. Elkone.
Podle chat gpt to de zpět ten software ale podle vás elkone prej že ne.
Díky tomu jíme scatman mp4. Díky chat gpt.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika