Littl3

Půjde mi tento power bank do iPhonu 5S?

2600mAh externí baterie Power Bank<--- půjde mi tato do iPhonu 5S ?

Nejlepší odpověď
McArthur

PowerBank má smysl od 10000 mAh. Slabší jsou možná na jedno nabití baterie.

Je jen otázka, zda-li je PowerBank vůbec potřeba? Podle mne je to jen módní vlna o ničem. Cestovatel si koupí solární nabíječku a človíček pobíhající z domova do práce nebo do školy něco takového neuživí. A pro jeden či dva výlety na 3 dny pod stanem je to zbytečnost.

Další odpovědi
jjj123456789

Kup si místo toho předraženého šmejdu raději něco s Androidem.

Janek78

Jak již tady padlo v první řadě vždy to chce vědět kapacitu baterie (mAh) a výstupní napětí (A). Přitelkyni jsem pořídil nabíjecí Power Banku 10000mAh kompatibilní s apple produkty http://mp3nami­ru.cz/externi-baterie/227-externi-baterie-ps-10000mah-cervena-8590141030025.html

Jedná se o sice trochu větší přenosnou nabíječku, ale v kabelce se ztratí hned. Kapacita by i odpovídala udáváne výrobcem a lze s ní nabíjet mobil i tablet zároveň.

Jelikož sportuji pořídil jsem si taktéž tuto vychytávku akorát s kapacitou 2400mAh v kapesní velikosti a mů telefon s baterií 1500mAh to stačí nabít jednou do plna a další nabití tak jen z poloviny.
http://mp3nami­ru.cz/88-power-bank

Pro rychlejší nabíjení doporučuji zapnout mod LETADLO na mobilním telefonu.

Littl3

Tvoje odpověd nemá smysl, neptal jsem se co je lepší. Btw mám iPhone 5S a za žádnou sračku co má android do 15K bych to nevyměnil…