Nechápavé

Půjde mi PS 3 na starší televizi ?

http://herni-konzole.heure­ka.cz/sony-playstation-3-12gb/specifika­ce/#section – PS3

Neni to jeste takova plocha ..Proste takova velika..Ale to vam asi nepomuze… Cca 10 let stara televize :) mozna min :D

Odpovědi
Quimby

Pokud má ta televize vstup na nějaký externí obraz, třeba na video, tak určitě.
Protože jediné co jde to televize je obraz, nic víc nepotřebuješ, takže když najdeš správnej konektor, nejspíš teda nějakou redukci na HDMI do televize, tak ti to půjde.

iceT

Půjde,pokud má tv skart nebo cinche,to by mělo bohatě stačit,a pak na tv přepneš na AV vstup.