22aa

Půjde mi do MP4 Teac MP-360 4GB SD karta?

Půjde mi do mp4ky teac mp360 4gb sd karta?

Dobrý den.
Prosím půjde mi do teac mp360 4gb sd karta?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
aliendrone

Tady v Žábě shání brigádníky na víkendy, dávají tícku za šichtu. Co kdybys obětoval jeden měsíc víkendy a pak si šel koupit mobil za 8 litrů, který ti přehrje všechna audia i videa, zahraješ si na něm hry (moderní, současné), připojíš se vším možným na všechno možné a s pořádnou pamětí a ještě k tomu budeš mít záruku místo dokolečka pruděním s nějakým šrotem od popelnic?

Jo aha, ono to vyžaduje PRÁCI… tak to si vygoogli, protože pochybuji, že se někdo jiný kromě tebe o takový šrot zajímá! :D :D :D

Vojta24

To záleží na tom zda přehrávač podporuje karty SDHC, SDXC atd … ty karty mají sice stále stejný tvar i konektory ale vnitřně se dost mění, takže je potřeba pro ně mít podporu výrobce dané čtečky. Pokud výrobce teac uvádí jen podporu SD nikoliv SDHC, .. pak smůla, víc než 2GB to nevezme.

Co takhle to radši zahodit (nebo poslat za pajcku na sbazar) a koupit místo toho za pár stovek něco použitelnějšího ? https://mp3-prehravace.he­ureka.cz/f:p:-800/

Vojta24

například tento přehrávač za necelých 200Kč si poradí i s 32GB SDHC kartami .. https://mp3-prehravace.he­ureka.cz/kruger-matz-quer-kom0547/

22aa

To je bez displeje. Já bych chtěl s displejem a videem.
Vy jste mi poslala starej křáp kterej přehráva petru janů.
Ale nevím který album si mám pustit.

22aa

Oprava: poslal jste mi starý kráp. Blbě koukám na profilovou fotku.