peterd108

Půjde mi Adobe Premiere Pro na obyčejném pc?

Mám možnost si nainstalovat program Premiere na svůj počítač. Chtěl bych se zeptat, jestli nebude pc zpomalovat, anebo jestli se nebude program sekat. Moje pc má 4 gb ram, 500 gb hdd a obyč. integrovanou grafickou kartu intel hd graphics. PC je asi tak rok starý. V programu bych chtěl občas upravovat, stříhat videa z dovolené, takže žádné hd videa.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Systémové požadavky: http://www.di­gitalmedia.cz/pro­dukty/adobe/pre­miere/pro/sys­tem.aspx