vendys

Půjčka-hypotéka

Chtěl bych si půjčit 200000kč.V které bance je to nejvíhodnější? Chtěl bych to splácet tak po 4000kč.

Nejlepší odpověď
jmhad

Nechci lobovat,ale u ČSOB jsem za 100000 platil 2100.Takže se to tvému záměru blíží.Ale nejlépe je se neptat tady,ale obejít si KB,Poštovní, ČSOB,GM a pak jejich nabídky,které se moc lišit nebudou vyhodnotit a rozhodnout se.Ta návštěva může být i přes internet.ALE hlavně čti i to mrňavé písmo a před podpisem se ptej na všechno a nikdy nechoď k lichvářům na ulici či v novinách.

Další odpovědi
dudu

Pouze hypoteticky by při půjčce 200000 na čtyři roky a úroku ve výši 12% činila bez dalších poplatků měsíční splátka něco málo přes 5100 korun.

štamgast

A že by jsi si to zjistil pomocí vyhledávače, na každém webu bank jsou uvedeny podmínky.

ReHu

Záleží na věku.
Pokud jsi mladý/á a můžeš splácet dlouhé roky, splátky mohou být třeba ty cca tis. A 200 tis není moc. I to má své nevýhody.
Z 200 tis nemá banka velký zisk, tak pro ni není moc výhodné takovou částku půjčovat.
Ale obešla bych pár bank a zjistila podmínky.
Já mám hypotéku u Volksbank.