Michal Kole

Půjčili by jste policii České republiky Útvaru rychlého nasazení, svůj byt na trénink ?,

aby policisté nemuseli trénovat násilný vstup a zadržení nebezpečných pachatelů v opuštěných kasárnách, ale v panelovém domě, plném lidí, kteří můžou zásah „jakoliv“ zkoplikovat či mobilem varovat pachatele v zabarikádovaném bytě, že na cestě je zásahovka z policejního zásahového oddílu ?

Viz reportáž na zpravodajském kanálu a portálu ČT24 na veřejnoprávní České televizi:
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/re­giony/200874-bezpecnostni-dvere-zasahovku-nezastavi-ma-odpoutavaci-naloze/

Odpovědi
anonym

Pokud bych nebyl tím zadrženým, tak jo.

Drap

A proč bych měl ? Policie si soukromé objekty pro trénování nepůjčuje.

kamila44444

Kdyby mi za to platili.. klidně :D