dzzjjjmy

půjčení psa

Ahoj, jsem 13 letá dívka a toužím po pejskovi, jenže znáte to rodiče nechtějí a tak jsem se chtěla zeptat jestli by mi třeba někdo nepůjčil pejska na vyvenčení. Jsem z Ústí nad Labem ale o výkendech jezdím do Prahy.

Nejlepší odpověď
badisko

Nektere psi utulky maji tuto moznost …ale nemam tucha jak to bude s tvym vekem ..spis se poptat tam..:D http://www.puj­covnapsu.cz/kde-si-pujcit-psa
Doplňuji:
dokonce je jeden i v Usti nad Labem..
tulek Plzeň pro zvířata v nouzi
Lokalita: Daimlerova 1219, 301 00 Plzeň – Borská pole.
Otevírací doba: každý den kromě pondělí od 14:00 do 16:30.
Nabízená plemena: nestálá nabídka, aktuální naleznete na webových stránkách útulku.
Kontakt: telefon +420 724 317 3­14 nebo e-mail info@utulekplzen.cz.
Webové stránky: www.utulekplzen.cz. napis jim na E-mail a zeptej se…

Další odpovědi
anonym

Promiň, ale já bych asi nesvěřila třináctileté nezkušené holčině psa na venčení. Může se lecos přihodit a majitel za psa zodpovídá v každé situaci!
V Ústí n/L je určitě útulek kde rádi přivítají tvojí pomoc, naučíš se pod dohledem potřebné dovednosti a získáš určitou praxi a zkušenosti, které za jeden-dva roky můžeš využít k samostatné činnosti v tomhle oboru!
Později si můžeš dát inzerát na facebook, do čekáren veterinárních lékařů ap. a hlavně můžeš tam už uvést nějakou praxi.

Drap

To se musíš zeptat sama někoho v okolí. Spousta lidí bude ráda, když se jim projdeš s pejskem.

SickBreed

No osobně bych doporučil obrátit se na známé. Takováhle veřejná prosba smrdí zaháčkovánim strejdy pedouše.

dzzjjjmy

ale to bych musela projít celou čtvrť protože málokdo má psa a pučí