VIKTORIÁ

Pudr pro objemnost vlasu?

Chtěla bych se zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti, popřípadě jaké.. Chtěla bych ho začít používat, ale bojím se, že by mi vysušil vlasy a následně zničil:( moc děkuji za každou radu:)

Nejlepší odpověď
aruallaf

Používala jsem nějakou chvíli… nedá se říct, že by přímo vysušoval :D.. možná jenom na tu chvilku, protože ten pudr je prostě takovej lepivej a suchej zároveň, ale účel splní, a když jsem si umyla vlasy, tak to bylo pryč :). Ale každej má jiný vlasy. ;)

Další odpovědi
hanny 2

Když se mi mastily vlasy,tak jsem suchý pudr na vlasy používala moc ráda,zvětšily mi objem a měla jsem je i lepší než po umytí. O žádném zničení nemůže být řeč,po umytí šamponem a vodou je pudr z vlasů bez následků pryč!