Avatar uživatele
anonym

Ptáte se někdy i když víte odpověd?

Doplňuji:
bolak: suprová odpověd, já se třeba ptám na anglická slova, učím se totiž :) a aby to nebylo málo tak se pořád na něco ptám, čím víc otázek tím pak i víc odpovědí

lahny: já na internetu hledám jen důležité slova, samozřejmě že na internetu odpovědi nehledám a spoléhám se na lidské mozky

mosoj: No dobře dědo, počkej chvíli, uvidíš že ti taky otevřu ještě oči, no co mě se nepodaří… :D

huxa: Ano přesně tak, já se ptám když vím a čekám reakci druhých jak mi odpoví, a když nevím tak se zeptám a poradím si ne? cšak každý máme ruce a pusu :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gagaga před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reezo

Proč se ptát na něco na co znám odpověď?? Není to trošku na hlavu? Možná v případě, kdyby dotyčný uživatel chtěl vzdělat určité uživatele.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Jedině když vím odpověď!

Když nevím, tak je zbytečný se ptát, protože i když mi někdo odpoví, tak jak já poznám jestli odpoví správně, když nebudu znát odpověď? Áha?!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Určitě. A to tehdy když předpokládám, že to je zajímavé a málo známé.

Nakonec to z dodatků potom vyplývá .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Nikoliv. Často ovšem pokládám otázky, kdy chci vědět postoj více lidí k určité věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy sem nevkládám otázku dřív, než si ji najdu na netu.Jenže podle toho také vypadá mé hodnocení.Na více otázek odpovídám než vkládám.Domácí úkoly nepotřebuji a protože jsem už starší, tak mám více životních zkušeností než abych se tady na to ptal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Někdy se ptám, i na to , co vím, zajímají mne názory a i když znám odpověď, často odpověď jiného člověka mi tu odpověď umožní lépe pochopit.
Někdy je dobré vzdělat lidi, nebo zjistit jejich úroven.
Položení otázky umožňuje lidem přemýšlet, ale někdy je těžké zjistit, co měl autor otázkou na mysli a co vlastně sleduje. Některé otázky jsou zdánlivě jednoduché a samozřejmé, ale když se člověk nad tím zamyslí do hloubky, tak zjistí, že to zase není taková pitomost, za předpokladu, že předpokládám určitou kulturní úroveň u tazatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Neptal, připadá mi to perverzní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek