Džanička

Ptám se ženského osazenstva :D Představte si, že potkáte nějakého herce, nebo oblíbeného zpěváka..

Jakou fintu by jste jako žena použila, pokud by jste ho ráda pozvala na večeři a aby s tím souhlasil.. Prostě jen večeře, nic víc.. Nejedná se o Čecha..

Nejlepší odpověď
zzzzz

Žádný chlap ty naše ženské finty nechápe. Jsou z toho zmatení. Vše se jím musí říct přímo.

Další odpovědi
led

Jedna z variant: „zastav sa večer, dáme si topinky…“
Aj herec, spevák, je len človek – všetko závisí od momentálnej situácie. Niekedy aj „topinkový“ variant zaberá.

marci1

Žádnou fintu bych nepoužila, on by jistě na večeři pozval mě.:-)