Michal Kole

Ptal se už někdo ASPI, proč email o nové otázce sem na odpovedi.cz je tak nepřehledný ?

Proč je celý email v jednom odstavci ?, že není jasně vidět otázka, bližší doplňující popis otázky a odkaz ?

Trochu programuji v PHP a toto je úprava JEDNOHO řádku kódu.

Odpovědi
anonym

Pokud programujete v php pořádně pak je to spíše úprava výstupní šablony bez jakéhokoliv zásahu do php kódu 🙂 ale to je na okraj …

upřesněte prosím jaký používáte emailový klient (seznam.cz, gmail.com, outlook, thunderbird, … ?)
Doplňuji:
emaily z odpovedi.cz holt nejsou v html – je to jen prosty text bez formatovani a tak nejsou ani dvakrát přehledně, úprava formátování by jim prospěla, to je pravda.