strkaky

Psyllicol Dr.Popov – pomůže s únavou?

Dobrý den,
máte někdo s tímto zkušenosti? Jsem poslední dobou hodně unavená, beru léky Medrol, Euthyrox, Metotrexate a plaquenil. Myslíte, že by mi pomohl vyčistit zanešený organismus a zvýšit tak energii? Díky

Odpovědi
Nuk nuk

Vyčistit organismus to údajně pomáhá, ale jestli to opravdu zvýší energii a pomůže proti únavě, to si nejsem jistá. Můj manžel sice nebere přímo Psyllicol, ale pije denně Psyllium, což je také hlavní složka Psyllicolu. Prospí klidně celý den, pokud má příležitost, takže pokud v Psyllicolu není něco extra, co by tu energii dodalo, tak asi ne.

lota

Lepší něco než nic, ale bojím se, že únava bude souviset spíš s těmi léky a nemocemi, které mají léčit. Doporučovala bych spíše přímo prostředky na únavu (přírodní) než prostředky na očistu… Co třeba povzbuzující vůně? U mě fungují perfektně. http://www.sar­lot.cz/proti-unave-a-chmurum