Jahodinx

psy nebo kočky? napište proč :D

Nejlepší odpověď
briketka10

mám kocourka vedle sebe a spinká, je to můj miláček bezdomovec :))
psa bych nechtěla je závislý na pánovi, čeká až přijde domů a vyvenčí
ho, vetší psi se musí cvičit k poslušnosti apod.můj názor..
neříkám, že nemám pejsky ráda, ale velké rasy nee :((

Další odpovědi
Děda Louda

Potrava má být pestrá, takže střídavě.

pizlicka

kočky.jsou spravedlive,kdyz jsou v dome dva lide,kocka uznava oba.pes ma jen jednoho pana a me stvalo,ze si me nevsimal.kocka si jde lehnout chvili za mnou,chvili za pritelem.

Kamionacka09

Ani jedno..ale u znamich mam radsi kocky z duvodu jak pise pizlicka a taky se mi libi jak predou a psy nemusim hlavne ne ty velky,nemam z nich dobrej pocit a vadi mi to stekani.

strapanka

Kludne aj oboje naraz, u nasich je to v poho. No inak je to vec sympatie, naklonnosti, pocitov. A pes potrebuje viac starostlivosti, najma v meste.

beer

Co psy nebo kočky a co proč ??
Špatná otázka, viz pravidla pro vkládání otázek (už to zde mylo mnohokrát):
http://www.od­povedi.cz/stran­ky/pravidla-otazek

Rocker

Máme dvě fenky a kocourka.Celkem se navzájem snáší.

samicek333

tuším, že tahle otázka tady byla už hodněkrát

určitě psi, protože se snaží zavděčit cloveku za nějakým účelem – aby třeba dostali jídlo, nebo za hru

franku

Kočky jedině dvounohý,jinak do baráku ani náhodou.Menší pes OK.

honza19hk

ani jedno do baráku. A kočky už vůbec ne.