Supercom

PSP Rayman 2 eboot

Prosim vas, mam na psp eboot hry Rayman 2 The Great Escape. Problem je v tom, ze po tom co jsem ukoncil uroven the caves of bad dreans, kde mi dal na konci nejakej typek lektvarzivota, vykoplo me to zpet na breh a ja nemohu pokracovat dal. Proste me to nepusti do dalsi urovne. Dekuji
Doplňuji:
*the cave of bad dream
omlouvam se za chyby

Odpovědi
vivatisCZ

Zkus se podívat na nějaké let's playe a nebo to běž reklamovat

RyuzakiKate

Protože se s tím lektvarem musíš vrátit za Clarkem do toho levelu, kde poprvý jezdíš na těch raketách (Menhir Hills) a dát mu to, on tě o to přece žádal… Je celkem zásadní umět aspoň základy angličtiny nebo ty dialogy nepřeskakovat, říkají se tam dost zásadní věci a pak si tu hru aj víc užiješ…