frkotou

Kde bz mi spravili PSP-3004? Chce zadat datum a čas, ale dál mě nepustí.

Dobrý večer, mám cca 5 let psp-3004 a vždycky šlo, ale teď když ho zapnu tak to klasicky po delším nepoužívání to chce znovu zadat čas a datum, ale když to potvrdím křížkem, nepustí mě to dál, přitom všechny tlačítka jdou, myslím si, že je něco se softwarem. Nevíte někdo, jak to prosím zpravit? nebo, kde by mi to ve Znojmě zpravili?
Doplňuji:
Omlouvám se: spravit :D

Odpovědi
Emefej

Ve Znojmě by to měli opravit v CNT Servisu.

Zdroj: http://www.cntser­vis.cz/